Przedszkole nr 1 w Ciechanowie

Instrukcja korzystania z strony BIP

UWAGA: instrukcja korzystania z BIP jest obowiązkową stroną każdego BIP.

1. Przeglądanie stron

Aby przeglądać strony serwisu BIP wybierz z menu po lewej stronie ekranu interesujący Cię dział.

Na dole każdej strony znajduje się metryczka z informacjami o dacie i autorze dokumentu, dacie publikacji, osobie modyfikującej.

2. Strony systemowe

System obok stron informacyjnych udostępnia strony systemowe (obowiązkowe w każdym BIP):

Statystyki – przedstawia graficzne wykresy odwiedzania w/w strony.

Redakcja - wykaz redaktorów BIP z ich danymi kontaktowymi (adres, nr telefonu i faksu, aktywny adres e-mail)

Instrukcja korzystania - niniejszy dokument

Pozostałe informacje - zbiór informacji na temat sposobu dostępu do danych publicznych nie ujętych w BIP

3. Moduł wyszukiwania

Aby przeszukiwać serwis BIP należy w okienko wyszukiwarki wpisać szukaną frazę i kliknąć przycisk lub nacisnąć klawisz „enter”. System umożliwia przeszukiwanie aktualnych dokumentów.

4. Rejestr zmian

Aby wyświetlić historię dokonywanych zmian na stronie BIP, należy kliknąć na ikonę "kartka" w lewym górnym rogu podmiotowej strony BIP.

5. Drukowanie

Aby wydrukować informację ze strony BIP, należy kliknąć na ikonę "drukarki" w lewym górnym rogu podmiotowej strony BIP.

Podmiot udostępniający informacje: Przedszkole nr 1 w Ciechanowie Data stworzenia : 2014-09-19 14:23 Autor : Aleksandra Kucharska Data publikacji : 2014-09-19 14:23 Osoba udostępniająca na stronie : Administrator Data ostatniej modyfikacji : 2015-03-17 18:00 Osoba modyfikująca : Administrator